Hakkımızda

LingoZet

LingoZet’e Hoş Geldiniz!

LingoZet olarak Türkiye ve Almanya arasında bir köprü oluşturmaktayız. Kalifiye çalışanlar için danışmanlık, destek ve rehberlik hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz. Adaylarımızı meslekleri, kariyer beklentileri ve deneyimleri doğrultusunda Alman iş piyasası hakkında bilgilendirmekte, onlar için uygun ve pratik bir yol haritası çizmekteyiz.

Ayrıca ”Denklik” veya ”iş başvuruları” için gerekli çevirilerin yapılmasını ve bürokratik yazışmalarla birlikte tüm yasal sürecin takibini sağlamaktayız.

Almanya’da vasıflı profesyoneller için mevcut olan farklı vize türleri ve oturum izinleri de dahil olmak üzere vize ve ikamet konularında danışmanlık sunmaktayız.

Amacımız, Alman işgücü piyasasına entegre olmalarına yardımcı olmak ve göçmenlik sürecini mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmektir.

Başvuru sahiplerimizin yabancı diplomalarının Almanya’da tanınmasına yardımcı ve Almanya’da iş aramalarında destek olmaktayız.

Nitelikli profesyonellerin Alman işgücü piyasasına entegre olmaları, şanslarını arttırma ve işe ulaşım süreçlerini optimize edebilmek adına Almanya‘dan profesyonel personel danışmanlık şirketleriyle kooperasyon halinde ilerlemekten ve çeşitli projelerde yer almaktan mutluluk duymaktayız.

Açık pozisyonların özel gereksinimlerini ve başvuru sahiplerinin tercihlerini dikkate alarak, işverenlerin ihtiyaçlarını karşılayan nitelikli adaylara başvuru desteği sağlamaktayız.

Ayrıca, Almanya’dan Türkiye’ye göç etmek isteyen bireyler için de danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimiz, bu geçiş sürecini mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmek ve göçmenlere Türkiye’deki yeni yaşamlarına entegrasyonun tüm yönlerinde yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Alman şirketlerini, iş hedeflerine ulaşmalarına ve rekabetçi kalmalarına yardımcı olacak yenilikçi ve etkili BT çözümlerini Türkiye’den tedarik etmeleri için desteklemekteyiz.

Bu yolda birlikte çalışmak isterseniz veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılar
Zehra Şentürk Yavuz

“LingoZet” markası; Türk Patent ve Marka Kurumu’nca 2019 19727 sayı ile tescil edilmiştir.
Üyesi olduğumuz Ticaret Odaları; İTO – İstanbul Ticaret Odası (Sicil No: 436191-5) ve AHK – Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası
(LingoZet açılımı: Lingo=Yabancı Dil + Zet=Zehra’nın almanca başharfi)

Üye olduğumuz Ticaret Odaları