Diploma Değerlendirme
Diploma Değerlendirme
Diploma Değerlendirme

Diploma Değerlendirme

Nitelikli İş Gücü Göç Yasası‘ gereği, meslek sahibi ve diplomasının Almanya’da karşılığı olan herkes Almanya’da çalışma hakkına sahiptir. Almanya’da işe girmek ise bir süreç işidir. Size bu süreçte adım adım ilerlemenizi sağlıyoruz.

 

 

Bu sürecin ilk adımı Diplomanızın Almanya’da geçerliliği hakkında bilgi içeren ‘Diploma Değerlendirmesi‘dir. Bu değerlendirme raporu, sizin Alman iş piyasasına girişinizi kolaylaştırmaktadır ve aynı zamanda vize başvurularında da kabul görmektedir.

 

 

Kurumun size ortalama 3 ay içinde göndereceği değerlendirme raporu Almanya’daki şirketler için oldukça önemlidir. Bu belgeleri başvurunuza eklediğinizde, Almanya’da diplomanızın karşılığı olduğunu ve hangi alanlarda çalışma imkanlarınızın bulunduğunu net bir şekilde kanıtlamış oluyorsunuz.

 

 

Başvuru kararı aldığınızda size, kuruma göndereceğimiz gerekli evrakların listesini iletiyoruz ve sizinle işlemler için ofiste görüşmek üzere randevu oluşturuyoruz. İstisnai durumlarda başvurumuzu görüntülü iletişim kurarak ta gerçekleştiriyoruz. Sonrasında işlem takibinizi ve kurumla olan tüm gerekli iletişimi sağlıyoruz.

 

 

Danışmanlık Hizmet ücretimiz dışında Diploma Değerlendirmesi için Kuruma yapacağınız ödeme tutarı 200 Euro‘dur. Sonrasında her ilave diploma için 100 Euro ödeme yapılır. Bu tutarı kurum, değerlendirme raporunuzu hazırlamadan önce sizden talep eder.

 

 

Diploma Değerlendirme başvurusunda bulunmak istiyorsanız, lütfen ‘BAŞVUR’ kısmından başvuruda bulununuz. 

 

Teşekkürler

“DIE GRENZEN MEINER SPRACHE BEDEUTEN DIE GRENZEN MEINER WELT.“

L. WITTGENSTEIN

TRANSLATION AND CONSULTING SERVICES

İletişim

Ekinoba Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No: 7/2 C Blok Kat: 3 Ofis: 23 

34535 Büyükçekmece – İstanbul TÜRKİYE

E-Posta : info@lingozet.com

Telefon : +90 212 863 88 35

© Copyright 2022 – Lingozet – Tüm Hakları Saklıdır