Yurtdışı İş ve Meslek
Danışmanlık ve Çeviri Hizmetleri

Zehra Şentürk Yavuz:

”İlgili adayları; meslekleri, kariyer beklentileri ve deneyimleri doğrultusunda Alman iş piyasası hakkında bilgilendiriyoruz ve iş arayanlara, iş bulma konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.“

 • Mesleki Denklik

  Yasayla Düzenlenmemiş Meslekler:

  ‘Nitelikli İş Gücü Göç Yasası’ uyarınca, Lisans mezunu değilseniz ve Almanya’da çalışmak istiyorsanız mesleğinizin Almanya’daki denkliğini almalısınız.

  Daha fazlası için…

 • Diploma Değerlendirme

  Nitelikli İş Gücü Göç Yasası‘ gereği, meslek sahibi ve diplomasının Almanya’da karşılığı olan herkes Almanya’da çalışma hakkına sahiptir. Almanya’da işe girmek ise bir süreç işidir. Size bu süreçte adım adım ilerlemenizi sağlıyoruz.

  Daha fazlası için…

 • AB Mavi Kart (Blue Card)

  AB Mavi Kart (Blue Card) yabancılara farklı avantajlar sağlamaktadır. Diğer oturum izinlerine göre daha fazla özgürlüğe sahip olursunuz. Almanya’daki çeşitli entegrasyon süreçlerinde faydalıdır. Alman Vatandaşlığına geçme süreleri daha kısa ve daha kolaydır.

  Daha fazlası için…

 • İş Arama Vizesi

  Almanya İş Arama Vizesiyle, Almanya’ya gidip iş arayabilirsiniz.. şirket/işveren görüşmeleri yapabilirsiniz.

  Daha fazlası için…

 • Fırsat Kart (Chancenkarte) nedir?

  Fırsat Kart, Almanya’da henüz bir iş sözleşmesi olmayanlar için bir avantaj kartıdır. Bu kişiler kriterlere uygun oldukları taktirde, iş aramak için puan sistemine dayalı FIRSAT KART için başvuruda bulunabilecekler ve Fırsat Kart ile Almanya’ya iş aramaya gidebilecekler.

  Daha fazlası için…

 • Nitelikli İş Gücü Göç Yasası

  ‘Nitelikli İş Gücü Göç Yasası’, 01.03.2020 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Yasaya göre ‘nitelikli iş gücü’ ne anlama gelmektedir?

  Daha fazlası için…

 • Almanca Çeviri

  Teknik Çeviri; Kullanıcı kılavuzları, Teknik Dokümanlar, Web Siteler ve Portaller,

  Daha fazlası için…

 • Tercümanlık

  • Medikal alanda almanca konuşan hastalarınız için dilsel ve/veya organizasyonel desteğe mi ihtiyacınız var? (Sağlık turizmi) (doktor görüşmeleri, yazışmaları, ameliyat öncesi, sonrası)

  Daha fazlası için…

  Hizmetlerimiz

  Bize Ulaşın

  Bir sorunuz mu var? Hemen iletişime geçebiliriz

   You can also email us at sales@glb.theme

   Çeviriler